Kinkiet LP15561WBK Light Prestige Sapri
Kinkiet LP15561WBK Light Prestige Sapri
- Nr katalogowy: LP15561WBK
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 153,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Sapri |
| Nr katalogowy | LP15561WBK |
| Pomieszczenie | łazienka |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5907796367872 |
| Wymiary z opakowaniem | 3 x 13 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii