Kinkiet LP170601W Light Prestige Ferrara
Kinkiet LP170601W Light Prestige Ferrara
- Nr katalogowy: LP170601W
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 196,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Ferrara |
| Nr katalogowy | LP170601W |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 17.5 cm |
| Szerokość | 29 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907796368367 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 33 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii