Lampa biurkowa 1x11 W brązowa 74089 Rabalux Solvet
Lampa biurkowa 1x11 W brązowa 74089 Rabalux Solvet
- Nr katalogowy: 74089
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 74,69zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Solvet |
| Nr katalogowy | 74089 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 36.5 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Moc żarówki | 11 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595740894 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 14 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,33 kg |
| Dane producenta | Zobacz |