Lampa biurkowa 1x4.9 W chrom 109184 Markslöjd Arlo
Lampa biurkowa 1x4.9 W chrom 109184 Markslöjd Arlo
- Nr katalogowy: 109184
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 715,00zł
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Arlo |
| Nr katalogowy | 109184 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 53 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 4.9 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 7330024622722 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 11 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |