Lampa biurkowa 1x60 W biała-mosiądz FEJOANTLMW Elstead Lighting Joan
Lampa biurkowa 1x60 W biała-mosiądz FEJOANTLMW Elstead Lighting Joan
- Nr katalogowy: FEJOANTLMW
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 813,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Joan |
| Nr katalogowy | FEJOANTLMW |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 63.5 cm |
| Szerokość | 17.8 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005391517 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 25 x 72 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |