Lampa biurkowa 2x7 W biała 74030 Rabalux Novilo
Lampa biurkowa 2x7 W biała 74030 Rabalux Novilo
- Nr katalogowy: 74030
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 106,59zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Novilo |
| Nr katalogowy | 74030 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 34 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5996595740306 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 31 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,33 kg |
| Dane producenta | Zobacz |