Lampa do szynoprzewodów 1x7 W biały 2610189901 Nordlux ExplorLink
Lampa do szynoprzewodów 1x7 W biały 2610189901 Nordlux ExplorLink
- Nr katalogowy: 2610189901
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 112,78zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | ExplorLink |
| Nr katalogowy | 2610189901 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Średnica | 5.5 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Typ produktu | element systemu szynowego |
| Kod EAN | 5704924025884 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 10 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,22 kg |
| Dane producenta | Zobacz |