Lampa do zabudowy 1x12.5 W biała 929003276501 Philips Meson
Lampa do zabudowy 1x12.5 W biała 929003276501 Philips Meson
- Nr katalogowy: 929003276501
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 56,14zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Meson |
| Nr katalogowy | 929003276501 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Średnica | 14 cm |
| Moc żarówki | 12.5 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 8720169173767 |
| Wymiary z opakowaniem | 29 x 15 x 29 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,12 kg |
| Dane producenta | Zobacz |