Lampa do zabudowy 1x15 W biała 8368 Nowodvorski Lighting Delta White
Lampa do zabudowy 1x15 W biała 8368 Nowodvorski Lighting Delta White
- Nr katalogowy: 8368
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 95,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Delta White |
| Nr katalogowy | 8368 |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 11.5 cm |
| Szerokość | 8.5 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903139836890 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 7 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,23 kg |
| Dane producenta | Zobacz |