Lampa do zabudowy 1x15 W czarna 8372 Nowodvorski Lighting Echo
Lampa do zabudowy 1x15 W czarna 8372 Nowodvorski Lighting Echo
- Nr katalogowy: 8372
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 101,01zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Echo |
| Nr katalogowy | 8372 |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wysokość | 11.5 cm |
| Szerokość | 12.5 cm |
| Średnica | 12.5 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903139837293 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 4 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,15 kg |
| Dane producenta | Zobacz |