Lampa do zabudowy 1x3 W czarna 8162 Nowodvorski Lighting Pat
Lampa do zabudowy 1x3 W czarna 8162 Nowodvorski Lighting Pat
- Nr katalogowy: 8162
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 145,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Pat |
| Nr katalogowy | 8162 |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Wysokość | 7.2 cm |
| Szerokość | 6.2 cm |
| Średnica | 6.2 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903139816298 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 8 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,21 kg |
| Dane producenta | Zobacz |