Lampa do zabudowy 1x50 W brązowa 1095 Rabalux Spot Relight
Lampa do zabudowy 1x50 W brązowa 1095 Rabalux Spot Relight
- Nr katalogowy: 1095
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 41,98zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Spot Relight |
| Nr katalogowy | 1095 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU5,3/GU10 |
| Średnica | 8.6 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250310954 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 9 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,08 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii