Lampa do zabudowy 1x50 W chrom 1163 Rabalux Lite
Lampa do zabudowy 1x50 W chrom 1163 Rabalux Lite
- Nr katalogowy: 1163
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 112,90zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Lite |
| Nr katalogowy | 1163 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Szerokość | 8.2 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250311630 |
| Waga z opakowaniem | 0,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii