Lampa do zabudowy 1x6 W biała 10536 Nowodvorski Lighting Mykonos
Lampa do zabudowy 1x6 W biała 10536 Nowodvorski Lighting Mykonos
- Nr katalogowy: 10536
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 65,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Mykonos |
| Nr katalogowy | 10536 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 11.5 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903139105361 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 12 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,23 kg |
| Dane producenta | Zobacz |