Lampa do zabudowy 1x7 W czarna LP16061RSBK Light Prestige Zyra
Lampa do zabudowy 1x7 W czarna LP16061RSBK Light Prestige Zyra
- Nr katalogowy: LP16061RSBK
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 116,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Zyra |
| Nr katalogowy | LP16061RSBK |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 6.2 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Średnica | 7 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905699351875 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 6 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |