Lampa do zabudowy 1x8 W biała 8782 Nowodvorski Lighting CL Kos
Lampa do zabudowy 1x8 W biała 8782 Nowodvorski Lighting CL Kos
- Nr katalogowy: 8782
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 85,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | CL Kos |
| Nr katalogowy | 8782 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Średnica | 12 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903139878296 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 4 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,15 kg |
| Dane producenta | Zobacz |