Lampa do zabudowy H0061 MaxLight Matrix
Lampa do zabudowy H0061 MaxLight Matrix
- Nr katalogowy: H0061
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 187,25zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Matrix |
| Nr katalogowy | H0061 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 12 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 50.5 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5903351003681 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 51 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |