Lampa garażowa 40 W cm 8049 V-TAC
Lampa garażowa 40 W cm 8049 V-TAC
- Nr katalogowy: 8049
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 525,22zł
- Cena katalogowa: 946,98 zł
Opis produktu
| Marka | V-TAC |
| Nr katalogowy | 8049 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Moc źródła światła | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Ilość lumenów | 4800 lm |
| Temperatura barwy światła | 6500K |
| Kolor | biały |
| Szerokość | 120 cm |
| Wysokość | 7.5 cm |
| Kod EAN | 3800157678049 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 2 x 123 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
| Dane producenta | Zobacz |