Lampa podsufitowa 1x10 W biała 2610020001 Nordlux Manacor
Lampa podsufitowa 1x10 W biała 2610020001 Nordlux Manacor
- Nr katalogowy: 2610020001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 110,34zł
Wybierz wariant:
Średnica
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Manacor |
| Nr katalogowy | 2610020001 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Średnica | 18 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | wpuszczany |
| Kod EAN | 5704924025839 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 15 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |