Lampa podsufitowa 1x11 W czarna ML1835 Milagro Nemo
Lampa podsufitowa 1x11 W czarna ML1835 Milagro Nemo
- Nr katalogowy: ML1835
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 99,00zł
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Nemo |
| Nr katalogowy | ML1835 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 5.7 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Moc żarówki | 11 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5902693718352 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 10 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,55 kg |
| Dane producenta | Zobacz |