Lampa podsufitowa 1x12 W biała 4099854621444 Osram Essential
Lampa podsufitowa 1x12 W biała 4099854621444 Osram Essential
- Nr katalogowy: 4099854621444
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 74,99zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Średnica
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Osram |
| Seria | Essential |
| Nr katalogowy | 4099854621444 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 21.5 cm |
| Średnica | 21.5 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 4099854621444 |
| Wymiary z opakowaniem | 24 x 10 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,61 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii