Lampa podsufitowa 1x14 W czarna 2618356103 Nordlux Oja
Lampa podsufitowa 1x14 W czarna 2618356103 Nordlux Oja
- Nr katalogowy: 2618356103
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 298,78zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Oja |
| Nr katalogowy | 2618356103 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Szerokość | 29.5 cm |
| Moc żarówki | 14 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5704924025693 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 4 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,84 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii