Lampa podsufitowa 1x15 W biała 2610056001 Nordlux Serenova
Lampa podsufitowa 1x15 W biała 2610056001 Nordlux Serenova
- Nr katalogowy: 2610056001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 161,03zł
Wybierz wariant:
Średnica
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Serenova |
| Nr katalogowy | 2610056001 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Średnica | 28 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5704924025853 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 10 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,71 kg |
| Dane producenta | Zobacz |