Lampa podsufitowa 1x15 W biała C0106 MaxLight Artu
Lampa podsufitowa 1x15 W biała C0106 MaxLight Artu
- Nr katalogowy: C0106
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 311,60zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Artu |
| Nr katalogowy | C0106 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5903351000154 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 13 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |