Lampa podsufitowa 1x15 W chrom 4099854444562 Osram Bathroom Ceiling
Lampa podsufitowa 1x15 W chrom 4099854444562 Osram Bathroom Ceiling
- Nr katalogowy: 4099854444562
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 172,02zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Osram |
| Seria | Bathroom Ceiling |
| Nr katalogowy | 4099854444562 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 31 cm |
| Średnica | 31 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 4099854444562 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 11 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,98 kg |
| Dane producenta | Zobacz |