Lampa podsufitowa 1x18 W biała 2610066001 Nordlux Serenova
Lampa podsufitowa 1x18 W biała 2610066001 Nordlux Serenova
- Nr katalogowy: 2610066001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 250,93zł
Wybierz wariant:
Średnica
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Serenova |
| Nr katalogowy | 2610066001 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Średnica | 36 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5704924025860 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 10 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |