Lampa podsufitowa 1x18 W biała 4058075855045 Osram Essential
Lampa podsufitowa 1x18 W biała 4058075855045 Osram Essential
- Nr katalogowy: 4058075855045
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 94,59zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Średnica
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Osram |
| Seria | Essential |
| Nr katalogowy | 4058075855045 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 28.5 cm |
| Średnica | 28.5 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 4058075855045 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 10 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,77 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii