Lampa podsufitowa 1x20 W złota C241145502A Zuma Line Ravon
Lampa podsufitowa 1x20 W złota C241145502A Zuma Line Ravon
- Nr katalogowy: C241145502A
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 417,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Ravon |
| Nr katalogowy | C241145502A |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 83 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5905316692954 |
| Dane producenta | Zobacz |