Lampa podsufitowa 1x22 W drewno 4099854446856 Osram Orbis Disc
Lampa podsufitowa 1x22 W drewno 4099854446856 Osram Orbis Disc
- Nr katalogowy: 4099854446856
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 221,02zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Osram |
| Seria | Orbis Disc |
| Nr katalogowy | 4099854446856 |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | drewno |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Moc żarówki | 22 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 4099854446856 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 10 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,16 kg |
| Dane producenta | Zobacz |