Lampa podsufitowa 1x22 W złota ML1849 Milagro Lorenzo
Lampa podsufitowa 1x22 W złota ML1849 Milagro Lorenzo
- Nr katalogowy: ML1849
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 357,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Lorenzo |
| Nr katalogowy | ML1849 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc żarówki | 22 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5902693718499 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 11 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |