Lampa podsufitowa 1x24 W biała 2610136001 Nordlux Halyna
Lampa podsufitowa 1x24 W biała 2610136001 Nordlux Halyna
- Nr katalogowy: 2610136001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 277,04zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Halyna |
| Nr katalogowy | 2610136001 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Szerokość | 39.5 cm |
| Średnica | 39.5 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5704924025983 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 6 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,25 kg |
| Dane producenta | Zobacz |