Lampa podsufitowa 1x24 W biała ML1839 Milagro Vigo
Lampa podsufitowa 1x24 W biała ML1839 Milagro Vigo
- Nr katalogowy: ML1839
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 145,00zł
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Vigo |
| Nr katalogowy | ML1839 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5902693718390 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 10 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |