Lampa podsufitowa 1x24 W czarna 4099854621505 Osram Essential
Lampa podsufitowa 1x24 W czarna 4099854621505 Osram Essential
- Nr katalogowy: 4099854621505
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 114,19zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Średnica
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Osram |
| Seria | Essential |
| Nr katalogowy | 4099854621505 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 38.5 cm |
| Średnica | 38.5 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 4099854621505 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 10 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,27 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii