Lampa podsufitowa 1x25 W biała 4099854448140 Osram Orbis
Lampa podsufitowa 1x25 W biała 4099854448140 Osram Orbis
- Nr katalogowy: 4099854448140
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 191,62zł
Wybierz wariant:
Średnica
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Osram |
| Seria | Orbis |
| Nr katalogowy | 4099854448140 |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 8.3 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 4099854448140 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 9 x 43 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,92 kg |
| Dane producenta | Zobacz |