Lampa podsufitowa 1x36 W biała 2610116001 Nordlux Penelopa
Lampa podsufitowa 1x36 W biała 2610116001 Nordlux Penelopa
- Nr katalogowy: 2610116001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 308,23zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Penelopa |
| Nr katalogowy | 2610116001 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 42 cm |
| Średnica | 42 cm |
| Moc żarówki | 36 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5704924025938 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 12 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,41 kg |
| Dane producenta | Zobacz |