Lampa podsufitowa 1x36 W biała ML2055 Milagro Melo
Lampa podsufitowa 1x36 W biała ML2055 Milagro Melo
- Nr katalogowy: ML2055
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 225,00zł
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Melo |
| Nr katalogowy | ML2055 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 39 cm |
| Moc żarówki | 36 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5902693720553 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 10 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |