Lampa podsufitowa 1x36 W przezroczysta ML1841 Milagro Lago
Lampa podsufitowa 1x36 W przezroczysta ML1841 Milagro Lago
- Nr katalogowy: ML1841
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 205,00zł
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Lago |
| Nr katalogowy | ML1841 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | przezroczysty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Moc żarówki | 36 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5902693718413 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 10 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |