Lampa podsufitowa 1x37 W biała MX402413WT Zuma Line Focus
Lampa podsufitowa 1x37 W biała MX402413WT Zuma Line Focus
- Nr katalogowy: MX402413WT
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 587,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Focus |
| Nr katalogowy | MX402413WT |
| Pomieszczenie | pokój dziecięcy |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Moc żarówki | 37 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5905316651517 |
| Wymiary z opakowaniem | 54 x 23 x 54 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii