Lampa podsufitowa 1x38 W biała-czarna ML1844 Milagro Halo
Lampa podsufitowa 1x38 W biała-czarna ML1844 Milagro Halo
- Nr katalogowy: ML1844
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 333,00zł
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Halo |
| Nr katalogowy | ML1844 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc żarówki | 38 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5902693718444 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 14 x 55 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |