Lampa podsufitowa 1x42 W czarna C0249 MaxLight Zumaia
Lampa podsufitowa 1x42 W czarna C0249 MaxLight Zumaia
- Nr katalogowy: C0249
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 338,00zł
- Cena katalogowa: 1 625 zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Zumaia |
| Nr katalogowy | C0249 |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 127 cm |
| Moc żarówki | 42 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5903351022934 |
| Wymiary z opakowaniem | 73 x 11 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |