Lampa podsufitowa 1x6 W beżowa MLP2478 Milagro Dixie
Lampa podsufitowa 1x6 W beżowa MLP2478 Milagro Dixie
- Nr katalogowy: MLP2478
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 100,00zł
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Dixie |
| Nr katalogowy | MLP2478 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5902693724780 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 10 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |