Lampa podsufitowa 1x6 W czarna-złota LP59231WSGD Light Prestige Erovia
Lampa podsufitowa 1x6 W czarna-złota LP59231WSGD Light Prestige Erovia
- Nr katalogowy: LP59231WSGD
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 122,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Erovia |
| Nr katalogowy | LP59231WSGD |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 8.5 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5905699355705 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 6 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |