Lampa podsufitowa 1x60 W chrom 1301 Rabalux Bottom
Lampa podsufitowa 1x60 W chrom 1301 Rabalux Bottom
- Nr katalogowy: 1301
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 75,98zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Bottom |
| Nr katalogowy | 1301 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250313016 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 10 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,25 kg |
| Dane producenta | Zobacz |