Lampa podsufitowa 1x8 W czarna LP31031WSBK Light Prestige Campana
Lampa podsufitowa 1x8 W czarna LP31031WSBK Light Prestige Campana
- Nr katalogowy: LP31031WSBK
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 65,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Campana |
| Nr katalogowy | LP31031WSBK |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 8.5 cm |
| Średnica | 8.5 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5905699354340 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 8 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,25 kg |
| Dane producenta | Zobacz |