Lampa podsufitowa 2x10 W biała 2610166001 Nordlux Nivora
Lampa podsufitowa 2x10 W biała 2610166001 Nordlux Nivora
- Nr katalogowy: 2610166001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 240,63zł
Wybierz wariant:
Średnica
(cm)
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Nivora |
| Nr katalogowy | 2610166001 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Średnica | 45 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5704924026010 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 20 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |