Lampa podsufitowa 2x10 W czarna-złota LP59232WSGD Light Prestige Erovia
Lampa podsufitowa 2x10 W czarna-złota LP59232WSGD Light Prestige Erovia
- Nr katalogowy: LP59232WSGD
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 186,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Erovia |
| Nr katalogowy | LP59232WSGD |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5905699355712 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 6 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |