Lampa podsufitowa 2x15 W chrom 5498 Rabalux Steve
Lampa podsufitowa 2x15 W chrom 5498 Rabalux Steve
- Nr katalogowy: 5498
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 260,15zł
Wybierz wariant:
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Steve |
| Nr katalogowy | 5498 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250354989 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 24 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,96 kg |
| Dane producenta | Zobacz |