Lampa podsufitowa 2x40 W biała-chrom-satyna 6487 Rabalux Gavin
Lampa podsufitowa 2x40 W biała-chrom-satyna 6487 Rabalux Gavin
- Nr katalogowy: 6487
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 135,52zł
- Cena katalogowa: 160,47 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Gavin |
| Nr katalogowy | 6487 |
| Materiał | drewno, szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, chrom, satyna |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Szerokość | 25.5 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5998250364872 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 26 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |