Lampa podsufitowa 2x40 W chrom-przezroczysta 6092 Rabalux Lauren
Lampa podsufitowa 2x40 W chrom-przezroczysta 6092 Rabalux Lauren
- Nr katalogowy: 6092
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 122,66zł
- Cena katalogowa: 148,71 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Lauren |
| Nr katalogowy | 6092 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom, przezroczysty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Szerokość | 25.5 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5998250360928 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 26 x 93 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |