Lampa podsufitowa 2x40 W czarna 3987 Rabalux Lamar
Lampa podsufitowa 2x40 W czarna 3987 Rabalux Lamar
- Nr katalogowy: 3987
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 99,61zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Lamar |
| Nr katalogowy | 3987 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 27.5 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250339870 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 26 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |